Juriidiline nõustamine ja esindamine

Büroo asutajaks on kindlustus- ja pangandusjurist Reet Rattur, kes pärast töötamist pankades ja kindlustusseltsides otsustas jätkata äriühingute õigusalast nõustamist oma büroos. Omandatud töökogemus on võimaldanud koos tublide juristidega edasi liikuda ning sama tööd teistmoodi teha.

Pakume oma Tallinna ja Pärnu büroos põhjalikku nõustamis- ja esindusteenust, mille kvaliteet vastab advokaaditeenusele. Büroonõustamine on mõeldud kliendile, kellele veebinõuandest ei piisa ning lahenduse leidmiseks on vaja istuda laua taha ja arutada erinevad lahendused läbi, teha põhjalikum õiguslik analüüs, koostada põhistatud vaie, esitada avaldus kohtuvälisele organile või ajada asju kohtumenetluses.

Meie juristidega on võimalik kohtuda ja me ei asu ainult veebis. Juristidel on valdavalt Tartu Ülikooli õigusharidus, mitmetel magistrikraad või sellele vastav haridus ning vajalik töökogemus nõustamiseks ja kohtus esindamiseks.

Vaidlusasjad

Oleme esindanud kliente kohtuvälistes menetlustes ja kohtuasjades                                                                                           

  • Äriõiguses
  • Kinnisvaraasjades
  • Võlaasjades ja lepinguõiguses
  • Töövaidlustes
  • Kindlustusasjades
  • Haldusasjades
  • Perekonnaasjades

Tooted

Oleme aidanud äriklientidel leida äritoodetele (nt finantseerimis- ja kindlustustooted) õiguslike lahendusi ja kirjutanud tootetingimusi

Meie inimesed

Meist

Reet Rattur

Õigusteenuste juht
E-post: reet.rattur@e-jurist.ee

Reet on lõpetanud juristina Tartu Ülikooli ning nõustanud pikaajaliselt Hansapanga Grupi erinevaid ettevõtteid, sh Hansapanka, Hansa Liisingut ja Balti Kindlustusmaaklerit.

Samuti on Reet üks Hansa Varakindlustuse (Swedbank Varakindlustus) käivitajatest ning kindlustustingimuste loojatest. Lisaks on Reet nõustanud ka teisi panku, liisingfirmasid, kindlustusseltse ja muid suurettevõtteid.

Samaaegselt E-juristi tegevuse juhtimisega on Reet Eesti Liikluskindlustuse Fondi juures tegutseva kindlustuse vaidluskomisjoni liige, vahekohtu kohtunik ning Eesti Kindlustusseltside Liidu juures tegutseva lepitusorgani kindlustuslepitaja.

E-juristi meeskonna juhina soovib Reet panustada peamiselt ettevõtete nõustamisse, kuid on heameelega abiks ka eraisikutele nende õiguslike probleemide lahendamisel.

Meist

Reimo Rattur

Äri- ja projektijuht
E-post: reimo.rattur@e-jurist.ee

Reimo on lõpetanud Estonian Business Schooli investeeringute juhtimise erialal ning omandanud MBA.

Reimo töötas välja E-juristi käsiraamatu lahenduse.

Võta meiega ühendust

Kontakt

Teenuste osutamiseks peame töötlema isikuandmeid. Päringu esitamisega annate nõusoleku isikuandmete töötlemiseks vastavalt isikuandmete töötlemise tingimustele, mis on leitavad siit.

E-juristi bürood

Tallinn: Valukoja 8, Õpiku maja
Pärnu: Papiniidu 5 (7.korrus) 80010 Pärnu “Sillakeskus”

Sisu kopeerimine ei ole lubatud

Scroll to Top